Pagrindinės 2017m. naujovės

Paskelbta: 2017.12.14
Metams artėjant prie pabaigos, norime kartu su Jumis apibendrinti nuveiktus darbus.
Be gausybės eTransportas programos pakeitimų, apie kuriuos informavome metų eigoje (paslaugos prisijungime), dar kartą primename pagrindinius pakeitimus ir kviečiame dar šiais metais pradėti naudotis šiomis funkcijomis:
  1. Programėlės „eTransportas App“ naudotojai gali ne tik stebėti transporto priemonių lokaciją išmaniąjame įrenginyje (Android OS), bet ir susirašinėti bei keistis dokumentais su vairuotojais.
  2. Vartotojas eTransportas sistemoje gali įvesti kada kokie aptarnavimai turi būti atliekami. Sistema primins apie artėjantį aptarnavimo laiką pagal terminus ar kilometražą.
  3. Automatinis tachografų ir vairuotojo kortelių nuskaitymas. eTransportas sistema pati stebi kada ir kuri vairuotojo kortelė bei vilkiko tachografas turi būti nuskaityti. Iš nuskaityto .ddd failo suformuoja darbo laiko apskaitos žiniaraštį (tabelį).
  4. Kuro čekių importavimas. Jei automobilyje sumontuoti kuro lygio matuokliai, automatiškai atiekamas pylimų į kuro baką ir čekiuose pateiktos informacijos palyginimas.
  5. Užsakymų valdymo modulis. "eTransportas" sistemoje galima kurti užduotis vairuotojams, nurodant, kur važiuoti, ką pakrauti/iškrauti. Sistema automatiškai nurodo užduoties statusą, kiek liko laiko ir kilometrų iki pasikrovimo ar išsikrovimo vietos. Duomenys vairuotojui perduodami į "eTransportas - biuras" programėlę.

Grįžti į sąrašą
Į viršų