Transporto priemonės priėmimo-perdavimo aktas nuo šiol ir išmaniojo įrenginio ekrane

Paskelbta: 2017.05.03

Jūsų vairuotojai dirba Vakarų Europoje po kelias savaites, kol juos pakeičia kiti? Vykstant tokiai darbuotojų kaitai, svarbu, kad vilkikai būtų tvarkingi ir pilna komplektacija perduoti vieno vairuotojo – kitam. Dažnai atsainiai užpildoma popierinė anketa, kuri po to pristatoma į biurą.

Įmonės susiduria su problemomis, kai sudėtinga suprasti anketoje pateiktą informaciją dėl netvarkingo pildžiusiojo rašto. Dažnas atvejis, kai popierinėje transporto priemonės perdavimo anketoje pateikiama ne visa informacija.

Be to, sunku įvertinti užfiksuotus vilkiko ar puspriekabės pažeidimus, kai nėra nuotraukų.

Kaip įvesti tvarką perduodant transporto priemonę?

Galite tai padaryti pildydami el. transporto priemonių perdavimo-priėmimo aktus išmaniojoje programėlėje „eTransportas biuras". Programėlė pritaikyta išmaniesiems įrenginiams su Android OS.

Kokie el. aktų privalumai?

- Aktai sudaryti keliomis kalbomis, todėl suprantami visiems vairuotojams.

- Aiškus pildymo eiliškumas, tad nėra galimybės praleisti neužpildytus laukus.

- Jei fiksuojami pažeidimai, reikalaujama tai nufotografuoti.

- Kai aktas užpildytas, perduodantysis ir priimantysis TP pasirašo.

- Suformuotas aktas iškart siunčiamas į elektroninę sistemą, kur įmonės darbuotojai gali matyti užpildytą aktą su nuotraukomis bei parašais.

- Šių aktų archyvas yra saugomas, todėl lengva atsekti, kada ir koks vairuotojas padarė pažeidimą, arba kada ir kas nutiko tam tikrai transporto priemonei. Taip pat, paprasčiau planuoti transporto priemonės aptarnavimo ar remonto darbus.

Su „eTransportas-biuras“ vairuotojai iš vadybininkų gauna užduotis, dokumentus bei maršrutus į savo išmaniuosius įrenginius. Taip pat vairuotojai programėlės pagalba siunčia pakrovimo/ iškrovimo informaciją bei fotografuotus dokumentus vadybininkams.


Grįžti į sąrašą
Į viršų