APIE MUS

Transporto stebėjimo ir kontrolės paslaugą „eTransportas“ teikia UAB „AKTKC“ – Apsaugos centras, turinti sėkmingą ilgametę patirtį dirbant su telemetrijos sprendimais. Bendrovės veikla  apima visus Lietuvos regionus.

„Apsaugos centras“ teikia telemetrines transporto sekimo, techninės apsaugos, užduočių valdymo ir kitas paslaugas verslui.

Esame atviri naujovėms, lankstūs, inovatyvūs ir tausojame aplinką. Didžiuojamės, kad visos bendrovės paslaugos šiandien yra teikiamos vadovaujantis tarptautine kokybės vadybos sistema (ISO 9001:2008) bei aplinkos apsaugos   vadybos sistema  (ISO 14001:2004).

Motyvacija, žinių siekimas ir kompetencijos ugdymas yra svarbiausi įmonės darbo politikos bruožai. Todėl mes kviečiame į savo komandą veiklius, aktyvius, ambicingus, kūrybiškai mąstančius ir ryžtingai užsibrėžto tikslo siekiančius naujus darbuotojus.

linijalinijalinijalinija
E transportas-01-01 (002)         aktkc logo         eSauga-01          KaDaryt

 

Stebėkite savo transporto priemones ne tik kompiuterio ekrane, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose – tapkite klientu ir atsisiųskite mūsų programėlę.

Susirašinėkite su vairuotoju, siųskite jam užduotis, maršrutus į išmanųjį įrenginį ir dalinkitės dokumentais su paslauga “eTransportas-biuras”

Sužinokite, kiek sutaupysite naudodamiesi „eTransportu“>>

KIEK TAI KAINUOJA?

LENGVAJAM TRANSPORTUI

Įranga nuo 75 €
Paslauga nuo 3 €/mėn.

TEIRAUTIS
SUNKIAJAM TRANSPORTUI

Įranga nuo 100 €
Paslauga nuo 7 €/mėn.

TEIRAUTIS
SPECIALIZUOTAM
TRANSPORTUI

Įranga nuo 100 €
Paslauga nuo 7 €/mėn.

TEIRAUTIS
Į viršų