Sunkiajam transportui

masinike 2     masinike 1     masinike 3     masinike 4

Tai transporto stebėjimo ir kontrolės paslauga įmonėms, siekiančioms sumažinti transporto parko valdymo sąnaudas bei optimizuoti darbo našumą.
Stebėkite ir kontroliuokite savo sunkiojo transporto priemonių darbo parametrus bei buvimo vietą 24/7.
Su „eTransportu“ galite užtikrinti sąžiningesnį vairuotojų darbą ir šia paslauga itin paprasta naudotis: Jums tereikia interneto naršyklės.
Taip pat Jūsų laukia kokybiškas aptarnavimas ir konsultavimas: įrangos montavimas, apmokymai bei atsakymai į klausimus per 1 d.d.

Su „eTransportu“ realiuoju laiku stebėkite savo transporto priemonių:

punktass buvimo vietą;

punktass greitį;

punktass vairuotojo darbo laiką;

punktass maršrutą;

punktass kuro sąnaudas;

punktass aplankytus objektus.


Kodėl tai naudinga?

Kuro kontrolė
Galite stebėti kuro lygio pokytį  kuro bake. Ataskaitos pateikiamos grafine ir skaitine forma, jas galima eksportuoti į PDF bei XLS. Užfiksuojami kuro pasisavinimo faktai, pylimų kiekis ir data, laikas bei vieta.

Kelionės lapai automatiškai suformuojami pagal standartinius reikalavimus.

Išsamios el. ataskaitos: pateikiami kelionės lapai pagal valstybes, transporto priemonės nuvažiuotas atstumas už pasirinktą laikotarpį, sunaudotas degalų kiekis, ekonomiško važiavimo ataskaita paimant duomenis iš borto kompiuterio.

Darbuotojų identifikacija
Galite nuolat stebėti, kas šiuo metu vairuoja konkretų automobilį ir gauti ataskaitas pagal vairuotoją. Ši funkcija ypač aktuali sprendžiant eismo pažeidimų atvejus: greičio viršijimus ir pan. Darbo laiko apskaita gaunama pagal konkretų darbuotoją su viena ar keliomis transporto priemonėmis.

Vairavimo kokybės ataskaita leidžia įvertinti balais konkretaus darbuotojo vairavimo efektyvumą ir pastebėti daromas klaidas.

 Vairuotojo darbo laiko apskaita – nuotolinis vairuotojo kortelių  ar tachografo nuskaitymas (.ddd formatu) bei atvaizdavimas ataskaita web aplikacijoje ar eksportavimas į kitas apskaitos programas.

Priminimai apie techninį aptarnavimą ir apžiūrą, draudimo galiojimo pabaigą.

Susirašinėjimas su vairuotoju – nemokamas susirašinėjimas su vairuotoju per programėlę „eTransportas – biuras“ telefone/planšetėje, kompiuterį ar GARMIN navigaciją.

Optimalaus maršruto planavimas pagal adresą ar įvestą objektą.

Integracija su Jūsų įmonės programomis, pvz.: „Pragma“, „Rivilė“ ir t.t.


Stebėkite savo transporto priemones ne tik kompiuterio ekrane, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose – tapkite klientu ir atsisiųskite mūsų programėlę.

Susirašinėkite su vairuotoju, siųskite jam užduotis, maršrutus į išmanųjį įrenginį ir dalinkitės dokumentais su paslauga “eTransportas-biuras”

Sužinokite, kiek sutaupysite naudodamiesi „eTransportu“>>

KIEK TAI KAINUOJA?

LENGVAJAM TRANSPORTUI

Įranga nuo 75 €
Paslauga nuo 3 €/mėn.

TEIRAUTIS
SUNKIAJAM TRANSPORTUI

Įranga nuo 100 €
Paslauga nuo 7 €/mėn.

TEIRAUTIS
SPECIALIZUOTAM
TRANSPORTUI

Įranga nuo 100 €
Paslauga nuo 7 €/mėn.

TEIRAUTIS
Į viršų