Komerciniam transportui

masinyte copy                    mikriuks

Transporto stebėjimo ir kontrolės paslauga „eTransportas“ skirta visoms įmonėms, turinčioms bent vieną automobilį ir siekiančioms sumažinti transporto parko valdymo sąnaudas bei optimizuoti darbo našumą. Sekite ir kontroliuokite transporto priemonių darbo parametrus bei lokaciją.

punktass Paslauga teikiama 24 val/parą.

punktass Užtikrinamas sąžiningas vairuotojų darbas.

punktass Paslauga paprasta naudotis – Jums tereikia interneto naršyklės.

punktass Kokybiškas aptarnavimas ir konsultavimas – įrangos montavimas, apmokymai bei atsakymai į klausimus per 1 d.d.


Kodėl tai naudinga?

Jūsų  objektai/klientai
Įveskite neribotą kiekį stacionarių objektų! Ataskaitose ir kelionės lape pateikiama, kur važiuota ir objekto pavadinimas. Gaunami pranešimai apie atvykimą į tam tikrą objektą ir išvykimą iš jo, sustojimą neleistiname objekte ar pažeistą maršruto eiliškumą. Sukurta patogi objektų įvedimo vartotojo sąsaja (pagal adresą, tašką žemėlapyje, sustojimų istoriją ar koordinates). Apibrėžiamos teritorijos spindulys 25 m.-5000 m. Naudojami licencijuoti žemėlapiai bei nemokamai suteikiama galinga GIS duomenų bazė.

Kelionės lapai: automatiškai suformuojami pagal standartinius reikalavimus.

Išsamios el. ataskaitos: greičio viršijimai, kuro sunaudojimas. Važiavimo duomenys darbo ir nedarbo metu.

Darbuotojų identifikacija
Tai aktualu sprendžiant eismo pažeidimų atvejus: greičio viršijimus ir pan. Darbo laiko apskaita pateikiama pagal konkretų darbuotoją su vienu ar keliais automobiliais.

Optimalus maršruto planavimas pagal adresą ar įvestą objektą (iki 10-ies taškų). Optimizavus maršrutą taupomas kuras ir padidėja darbo efektyvumas. Be to, informuojame apie nukrypimus nuo iš anksto aprašyto maršruto 24val./parą.

Transporto priemonių rezervavimo modulis
Tai leidžia efektyviai paskirstyti transporto išteklius, atsisakyti pasenusių rezervacijos žurnalų. Išvengiama ir rezervacijų dubliavimosi: visos laisvos transporto priemonės matomos viename ekrane. Be to, paprasta kontroliuoti transporto apgadinimus, gedimus ir auto įvykius.

Ryšio kontrolė
Centralizuotas stebėjimo pultas (CSP) pamainomis dirba 24/7 ir operatyviai reaguoja į pavojaus pranešimus: pavojaus mygtuko nuspaudimą, signalizaciją ar durų atidarymą, pajudėjimą iš saugos zonos, ryšio dingimą, išorinio maitinimo atjungimą. CSP gali per nuotolį užgesinti transporto priemonės variklį, įjungti garsinę sireną.

Integracija su Jūsų įmonės programomis, pvz.:, „Pragma“, „Rivilė“ ir t.t.

Priminimai apie techninį aptarnavimą ir apžiūrą, draudimo galiojimo pabaigą.


Stebėkite savo transporto priemones ne tik kompiuterio ekrane, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose – tapkite klientu ir atsisiųskite mūsų programėlę.

Susirašinėkite su vairuotoju, siųskite jam užduotis, maršrutus į išmanųjį įrenginį ir dalinkitės dokumentais su paslauga “eTransportas-biuras”

Sužinokite, kiek sutaupysite naudodamiesi „eTransportu“>>

KIEK TAI KAINUOJA?

LENGVAJAM TRANSPORTUI

Įranga nuo 75 €
Paslauga nuo 3 €/mėn.

TEIRAUTIS
SUNKIAJAM TRANSPORTUI

Įranga nuo 100 €
Paslauga nuo 7 €/mėn.

TEIRAUTIS
SPECIALIZUOTAM
TRANSPORTUI

Įranga nuo 100 €
Paslauga nuo 7 €/mėn.

TEIRAUTIS
Į viršų